POMOC DROGOWA

HOLOWANIE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, BUSÓW, TIR ORAZ MASZYN ROLNICZYCH
POMOC DROGOWA / WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW / WULKANIZACJA  

WEZWIJ POMOC – tel: 693 032 795

Pomoc Drogowa dla każdego… 

Świadczymy szeroko pojęte usługi pomocy drogowej przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wykonujemy holowanie samochodów sprawnych i uszkodzonych, gwarantujemy transport maszyn rolniczych, budowlanych oraz wózków widłowych, jak również wyciągamy samochody z błota lub przydrożnego rowu nie uszkadzając pojazdu. Zapewniamy, że nasza laweta dotrze na miejsce w jak najkrótszym czasie. Nasz serwis mobilny jest w stanie wykonać drobne naprawy na miejscu zdarzenia m.in.: dowóz paliwa, wymiana błędnie zatankowanego paliwa, zmiana koła na drodze, awaryjne odpalenie samochodu, dostarczymy akumulator. Dysponujemy flotą pojazdów zastępczych. Jeśli Twój pojazd został uszkodzony w kolizji drogowej lub wypadku zapewnimy dla Ciebie samochód zastępczy z OC sprawcy oraz pomożemy przy formalnościach związanych z powstałym uszkodzeniem.

Autolaweta

Zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług pomocy drogowej. Jesteśmy do dyspozycji 24h/7. Zapewniamy holowanie każdego rodzaju pojazdu m.in.: samochody osobowe i ciężarowe (w tym TIR), busy, maszyny budowlane i rolnicze, motocykle, quady, wózki widłowe. Nasz wykwalifikowany i posiadający odpowiednie doświadczenie zespół zapewnia profesjonalny i bezpieczny transport.  

Pomoc Drogowa Puławy

Wymiana koła na drodze

„Złapałeś gumę”, pękła ci opona lub z innych powodów masz uszkodzone koło? Kiedy poczujesz, że złapałeś przysłowiową “gumę” pierwszą czynnością, jaką powinieneś wykonać, jest włączenie świateł awaryjnych. Będą one jednoznacznym sygnałem dla innych kierowców, że mamy jakiś problem, dzięki czemu będą mogli zachować szczególną ostrożność, przejeżdżając obok nas, zjedź na najbliższy parking, pobocze, nawet chodnik – zapewnisz miejsce do pracy sobie lub fachowcom i nie utrudnisz jazdy innym kierowcom. Należy zrobić to łagodnie i unikać gwałtownych manewrów Jeśli nie masz takiej możliwości, koniecznie ustaw trójkąt ostrzegawczy w odległości kilkunastu metrów od swojego samochodu. Przywieziemy odpowiednie narzędzia oraz profesjonalny podnośnik i wymienimy za ciebie koło Wymiana koła przez doświadczonego fachowca nie potrwa dłużej niż kilka minut, więc już po chwili będziesz mógł wyruszać w dalszą drogę. Jeśli nie posiadasz koła zapasowego lub dojazdowego, koniecznie uprzedź o tym wezwaną pomoc! Natomiast w przypadku braku odpowiedniego koła zapasowego, wciągniemy twój samochód na lawetę i zawieziemy do wyznaczonego warsztatu.
Koło zapasowe to pełnowymiarowe koło stanowiące w teoretycznie uzupełnienie kompletu zamontowanych kół. Taka zmiana umożliwia kontynuowanie bezpiecznej podróży. Jeśli nasze opony są kierunkowe, to warto pamiętać, że takie koło zapasowe będzie pasować tylko na prawą lub tylko na lewą stronę samochodu – dobrze jest wtedy w miarę możliwości ograniczyć prędkość.
Koło dojazdowe jako alternatywa dla koła zapasowego charakteryzuje się mniejszymi rozmiarami i jest dostosowana do mniejszych prędkości (max 80km/h), dlatego radzimy unikać gwałtownych manewrów (nagłe hamowanie lub przyspieszanie). Nie zajmie zbyt dużo miejsca w bagażniku, dzięki czemu można je zabrać dosłownie wszędzie. W jednym czasie nie może być użyta więcej niż jedna „dojazdówka”.

TRANSPORT MASZYN

Przewieziemy maszyny rolnicze oraz wózki widłowe sprawne i uszkodzone zgodnie z zachowaniem ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Nasza wiedza i doświadczenie branżowe gwarantuje, że usługa będzie wykonana pewnie i profesjonalnie. Jesteśmy dostępni przez 24h przez 365 dni.